Květinářství Bystřice

Nezapomeňte na své blízké


Svátek má:
Zítra má svátek:

Květinářství Bystřice

Polyfunkční dům č. 1501
739 95 Bystřice

Tel: +420 558 995 001

Facebook Květinářství čtyři sezóny Bystřice

Květinářství Bystřice Květinářství Bystřice Facebook Květinářství čtyři sezóny Bystřice

Příjem objednávek

Přijímáme objednávky kytic nebo různých dekorací i na svátky jako jsou právě Velikonoce, Den Matek, konec školního roku, Svátky Všech Svatých, Vánoce, Valentýn, MDŽ.

Bytové doplňky s vánoční tématikou

Vánoční bytové doplňky květinářetví čtyři sezóny Bystřice Vánoční bytové doplňky květinářetví čtyři sezóny Bystřice

Bytové doplňky

Bytové doplňky mají veliký vliv na celkovou atmosféru bytu, či domu. Byt vybavený pouze nejnutnějším nábytkem působí neútulným, odosobněným a strohým dojmem.

Bytové doplňky jsou drobnosti, které obydlí vdechnou osobitost a vypovídají něco o lidech, kteří v bytě bydlí. Nejsou jen estetické, bytové doplňky jsou i praktické. Najdete zde například věšáky na oblečení, němé sluhy, květináče, nebo drobné úložné prostory, jako jsou truhličky a koše.

Dále zde najdete přenosné osvětlení, lampičky, doplňky do kuchyně, do koupelny, či doplňky pro Vaše domácí mazlíčky. Dodejte svému domu, nebo bytu svůj osobitý ráz. Bytové doplňky z naší nabídky jsou drobnosti, které si rychle oblíbíte pro jejích praktickou i estetickou stránku.

Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice Bytové doplňky květinářství Bystřice

Adventní vazby

Adventní věnec je pomůcka k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu, doby příprav na Vánoce. Obvykle má podobu věnce z jehličnatých větví se čtyřmi svícemi. Každou adventní neděli se zapaluje další svíčka. Svíce mohou být různě vysoké, různých barev, symetricky nebo asymetricky rozmístěné.

Zdobené věnce bez svíček, které se někdy také nazývají adventní věnce jsou používány k ozdobení vchodových dveří. Klasické adventní věnce se zavěšovaly na stuhách, od počátku 21.století je nahrazují věnce, které se kladou přímo na svátečně upravený stůl.
Advent má v křesťanské symbolice zvláštní význam, zahajuje nový liturgický rok. V Květinářství čtyři sezony Bystřice si určitě z naši nabídky vyberete ten nejhetší adventní věnec aby Vám připomínal blížící se vánoce a svátky klidu.

Adventní věnec květinářství Bystřice Adventní věnec květinářství Bystřice Adventní věnec květinářství Bystřice

Vánoční výzdoba

Vánoční věnec květinářství Bystřice Vánoční věnec květinářství Bystřice Vánoční věnec květinářství Bystřice